Poznaj CEDR Energo

Jesteśmy firmą, która w pełni poświęca się inwestycjom, modernizacji i budowie źródeł ciepła, energii elektrycznej oraz sieci przesyłowych ciepła.

Nasza pasja do nowoczesnych rozwiązań energetycznych oraz zrównoważonego rozwoju, stanowi fundament naszej działalności.

100%

rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb

1 500zł

nawet tyle nasi odbiorcy oszczędzają na rachunkach w ujęciu rocznym

CEDR Energo – specjalista w branży energetyki zawodowej

Spółka powstała w celu realizacji oraz finansowania projektów energetycznych w Polsce.

Udziałowcy CEDR Energo Sp. z o.o. zapewniają finansowanie prowadzonych zadań inwestycyjnych poprzez inwestycje kapitałowe oraz w formie pożyczek wspólników z oprocentowaniem zgodnym z warunkami rynkowymi.

Właściciele spółki planują w przeciągu kolejnych pięciu lat zrealizować na terenie Polski projekty w zakresie dostaw ciepła o całkowitej wartości od 100 do 150 mln zł oraz stworzyć grupę energetyczną o rocznym obrocie od 25 do 50 mln PLN.

Wdrażane działania inwestycyjne dostosowujemy zawsze do indywidualnych, lokalnych uwarunkowań, poprzedzając inwestycję wnikliwą analizą potrzeb, celów i możliwości.

Działamy efektywnie. Realizowane projekty opieramy na skutecznym gospodarowaniu potencjałem naszego zespołu oraz naszych konsultantów, mającym źródło w wieloletnim doświadczeniu, nieustannej obserwacji i wykorzystywaniu innowacyjnych technologii.Zawsze opłacalnie i korzystnie

Efekty naszych działań to nasza najlepsza rekomendacja!

Zwiększenie dostępu do ciepła i energii

Dzięki naszym działaniom mieszkańcy miast mogą korzystać z nowoczesnych i niezawodnych źródeł ciepła do ogrzewania swoich domów oraz z dostępu do energii elektrycznej, bazującej na OZE.


Wytwarzamy zieloną energię

Wytwarzamy ciepło oraz energię elektryczną m.in. przekształcając odpady komunalne niepodlegające recyclingowi, wykorzystując zamkniętą w RDF energię chemiczną.


Redukcja emisji gazów cieplarnianych

Nowoczesne elektrociepłownie często wykorzystują technologie pozwalające redukować emisję gazów cieplarnianych w porównaniu do starszych, tradycyjnych źródeł energii.


CertyfikatyCertyfikat Efektywności Energetycznej ISO 50001


Certyfikat Zrównoważonej Energii Odnawialnej


Certyfikat Bezpieczeństwa Energetycznego ISO 45001


Certyfikat Redukcji Emisji CO2


Elastyczna oferta efektywnej współpracy

W CEDR Energo skupiamy się na rezultatach naszej pracy. Nie podążamy drogą utartych schematów – nieustannie poszukujemy rozwiązań sprawdzających się w konkretnym przypadku.

Naszym partnerom oferujemy korzystne warunki współpracy: zarówno w krótko- jak i długoterminowej perspektywie.