Poznaj nasze realizacje

W CEDR Energo skupiamy się na rezultatach naszej pracy. Nie podążamy drogą utartych schematów – nieustannie poszukujemy rozwiązań, sprawdzających się w konkretnym przypadku.

Naszym partnerom oferujemy korzystne warunki współpracy – zarówno w krótko, jak i w długoterminowej perspektywie.

Nowoczesna i ekologiczna kotłownia w Sejnach

KROSNO – szczegóły inwestycji wkrótce

ITPO – szczegóły inwestycji wkrótce

Pracujemy z pasją, aby dostarczać na rynek innowacyjne rozwiązania w dziedzinie energetyki, które nie tylko spełniają potrzeby odbiorców, ale także dbają o nasze środowisko.

Łącząc naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym podejściem, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla efektywnego dostarczania ciepła.

Nasz zespół to pasjonaci, którzy nieustannie poszukują najnowszych technologii i najlepszych praktyk branżowych. Działamy z zaangażowaniem, aby zapewnić naszym klientom nie tylko sprawne, ale także zrównoważone systemy ciepłownicze.

Wybierając nas, wybierasz nie tylko doświadczony zespół, ale także pewność, że Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. Wspólnie kształtujemy przyszłość ciepłownictwa, stawiając na nowoczesność i efektywność.

Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty, które chcą się przyczynić do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości energetycznej.

Razem możemy więcej!


Zrównoważona, niezawodna i niedroga energia to nasza specjalność.

Sprawdź, jak możesz zacząć z niej korzystać.